M.I.C.E

Bizim için her etkinlik, yeni bir hikaye yaratmak için bir fırsat demek. İş ortaklarımızın stratejik ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz projelerde özgün çözümler üretmek, onların markalaşmalarına katkıda bulunmak, işimize duyduğumuz heyecanın sadece ufak bir parçası. Proje bütçesini nicelik olarak değil nitelik olarak değerlendiriyor; iletişim hedefleriyle örtüşüp örtüşmemesi bazında ele alıyoruz. Çünkü bizler için önemli olan; artı değer yaratan, iş ortaklarımızın markalaşmasına katkıda bulunan, dikkat çekici ve sonuç odaklı organizasyonlara imza atmak.

MEETING

Çeşitli konu ve içeriklerde gerçekleştirilecek olan sosyal ve sanatsal etkinlikler, eğitim seminerleri, bayi toplantıları, tüm toplantı organizasyonları için; koordinasyon faaliyetleri, planlama, firma ve kurumların dinamiklerine uygun olarak hazırlanan her türlü basılı, görsel, teknik uygulamalar, toplantı sunumları, motivasyon arttırıcı faaliyetler, “Meetings” toplantı – organizasyon faaliyetleri arasında yer alıyor.

INCENTIVE

M.I.C.E, Incentive programı başlığı altında iş dünyasının yoğun çalışan profesyonellerinin firmalarına olan bağlılıklarını arttıracak motivasyon falliyetleri ile ilgili organizasyonların bir açılımı. Her firmanın iç dinamiklerine göre özel tasarlanmış sıra dışı motivasyon gezileriyle şirket – çalışan iletişimi yükseltilir. Dünyanın dört bir yanında, rehberler eşliğinde organize edilen sıra dışı motivasyon gezileri, aktiviteler bu başlığın kapsamındadır..Incentive organizasyonlar, farklı motivasyon programlarının tasarımı ve iletişimi, otel, restoran ve mekân temini, havalimanında karşılama ve uğurlama hizmetleri, organizasyonun konseptine uygun kara, hava, deniz ulaşımı, hostes, güvenlik, sağlık, teknik ve lojistik ekibinin kurulması – yönetilmesi gibi konularda profesyonel hizmetler vermek olarak ifade edilebilir.

CONGRESS

Bu tür organizasyonlar, proje başlangıcından, son noktasına kadar herhangi bir kongrenin tasarımı için gerekli olan tüm organizasyonların bütünüdür. Kongre öncesinde, sırasında ve sonrasında ihtiyaç duyulan bütün hizmetlerin hayata geçirilmesi organizasyonun içeriğidir. Kongre, fuar veya sergi organizasyonunda; sahne, ses ve ışık mühendisliği, görsel uygulamalar ve kültürel etkinlikler, sponsorluk koordinasyonu, kayıt sırasında ve kongre süresince ileri teknolojik donanımların kullanılması, online kayıt yazılımları, hediyeler, sekreterlik, simültane tercüme hizmetleri, hostes, güvenlik, sağlık, teknik, lojistik, yiyecek, içecek hizmetleri gibi operasyonel detaylar, Incentive organizasyonlar dahilindedir..

EVENTS

Firmalar için küreselleşme ve güçlü rekabet ortamıyla çok daha fazla önem kazanmış olan kurumsal iletişim ve markalaşma, bu kapsamda yönetilecek olan her türlü organizasyon faaliyetleri ile; ilgili firmaya faydalar sağlanarak, firmanın sicil kaydını yükseltmek amaçlı organizasyonlar bütünü olarak tanımlanabilir. Firmaların çeşitli amaçlar için gerçekleştirdiği organizasyonlara göre; yaratıcı tasarımların oluşturulması, farklı ve etkileyici mekânların seçimi, dekorasyon, ses ve ışık tasarımları, teknolojik alt yapıya dayalı her türlü görsel, işitsel uygulama, davetlilerle iletişim, basılı ve görsel malzemeler ve promosyonlar, hostes kadrosu ile etkileyici ağırlama hizmetleri, gösteri tasarımı ve uygulamaları, kültürel etkinlikler, sahne etkinlikleri Event organizasyon faaliyetlerinin içinde yer alır.

Rezervasyon Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.