Fethiye Turu

Fethiye Turu

3 Gece 4 Gün Fethiye Turu

Egenin saklı güzelliklerin Joker Tur farkıyla keşfedin...!

Tur Programı

1.GÜN : GİZLİ KENT ŞELALESİ-SAKLIKENT KANYONU

Turun belirlenen saatinde belirlenen noktasında Fethiye’de buluşma sağlıyoruz. İlk durağımız Gizli Kent Şelalesi ve Saklı Kent Kanyonu. Rehberimizden anlatımlarımızı dinleyip fotoğraflarımızı aldıktan sonra şelale gezimizi burada noktalayıp aracımızla konaklama ve akşam yemeğimiz için otelimize gidiyoruz. Dinlendikten sonra dileyen misafirlerimiz için otelde düzenlenen akşam eğlencelerine katılım sağlıyoruz.

2.GÜN : ÖLÜDENİZ

Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra gezimize başlıyoruz. Fethiye gezimize Ölü Deniz’e gidip tüplü dalış aktivitemizi yaparak başlıyoruz. Aktivite aramızda öğle yemeğimizi bulunduğumuz yerde alıyoruz.Aktivitelerimiz bittikten sonra otelimize dönüş sağlayıp akşam yemeğimizin ardından dinlenmeye çekiliyoruz.

3.GÜN: ÖLÜDENİZ

Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra jeep safari aktivitemiz için Ölü Deniz’e gidiyoruz. Vardıktan sonra jeep safarimizi yapıp kısa bir yemek molası veriyoruz. Sonrasında aktivitemize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Aktivitelerimiz bittikten sonra otelimize dönüş sağlıyoruz. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra otel eğlencelerine katılıp dinlenmeye çekiliyoruz.

4.GÜN: 12 ADALAR VE KELEBEKLER VADİSİ TEKNE TURU

Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra 12 adalar ve Kelebekler Vadisi tekne turumuz için yola çıkıyoruz. Tekne turumuzu tamamladıktan sonra bir başka turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
✔3 Gece Konaklama
✔Lüx Turizm Paket Araçlarla Ulaşım
✔Profesyonel Rehberlik Hizmeti
✔Araç İçi İkramlar
✔Seyahat Sigortası(1618 Sayılı Kanuna Göre)
✔Acenta Refakati

✔Otelde 2,3 ve 4. Gün Sabah Kahvaltısı(Açık Büfe)
✔Otelde 1,2 ve 3.Gün Akşam Yemeği (Açık Büfe)
✔2. Ve 3. Gün Ölü Denizde Öğle Yemeği

✔Aqua Park, Akşam Eğlenceleri, Açık Kapalı Havuzlar, Hamam, Sauna

✔ Tüplü Dalış, Jeep Safari, Tekne Turu

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER;

✔1. Ve 4. Gün Öğle Yemekleri

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR;

Tur esnasında kulanılmayan hizmet bedelinin iadesi mümkün değildir.Turumuz ulaşım,konaklama,rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ve paket program ile satılmaktadır.

Yukarıda belirtilen fiyatlar otellerde 3 veya 4 kişilik oda fiyatları baz alınarak hesaplanmıştır. 2 kişilik odalarda konaklama yapmak isteyen misafirlerimizin kişi başı gecelik 25 TL fark ödemesi gerekir.

Tur rehberimiz hava ve yol şartlarından dolayı programda değişiklik yapabilir.

Mevsim şartlarını düşünerek ve bölgeye göre giyininiz. İnceden kalına doğru giyinmeyi tercih etmenizi ve uygun yürüyüş ayakkabısı tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında ve tek bir çocuk için uygulanabilir. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmez.

Odalarda 3. yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

Araç içi oturma planı rezervasyon sırasına göre acenta tarafından düzenlenir. Rezervasyon esnasında koltuk talep edilmemesi rica olunur.

Tura çıkılacak olan araçlar kişi sayısına göre belirlenir. (19-30-35-46 kişilik lüx turizm paket araçlar)

Acenta yeterli katılımcı sayısına ulaşılamadığı durumlarda önceden haber vermek kaydıyla turu iptal etme hakkına sahiptir.

Kesin rezervasyonlarda tur tarihinden 30 gün önce katılımcılarımızın tur ücretinin %50’sine tekabül edecek şekilde ön ödeme yapması zorunludur.

Tüm turlarımız için kredi kartına taksit imkanı bulunmaktadır.

Rezervasyon Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.