Termal Turu ve Kapadokya Gezisi

Termal Turu ve Kapadokya Gezisi

2 Gece Konaklamalı Termal Turu ve Kapadokya Gezisi

Doğal güzelliklerle tarihi dokunun iç içe geçtiği ve eşi benzeri bulunmayan bir yer olan Kapadokya'yı bizlerle keşfetmeye, Kozaklı’nın şifalı sularında muhteşem günler yaşamaya ne dersiniz?

Tur Programı

2 GECE KONAKLAMALI TERMAL TURU ve KAPADOKYA GEZİSİ

Doğal güzelliklerle tarihi dokunun iç içe geçtiği ve eşi benzeri bulunmayan bir yer olan Kapadokya'yı bizlerle keşfetmeye, Kozaklı’nın şifalı sularında muhteşem günler yaşamaya ne dersiniz?1.GÜN:Misafirlerimizi ekstra ücret karşılığında havalimanı ve ya otogardan ortak noktaya transferini sağlıyoruz.
2.GÜN:Nevşehir'e varıyoruz.Burada alacağımız sabah kahvaltısı ardından 1. gün programımıza başlıyoruz.İlk keşif noktamız Göreme Açık Hava Müzesi. Hristiyanlık tarihinde şapel ve kiliseleriyle önemli bir yer tutan özellikle Aziz Basileus'un mekanı olarak bilinen bir mekan konumumdadır. Volkanik tüften oluşmuş ilgi çekici manzara yapısını oluşturan peri bacaları aynı zamanda Bizans kilise mimarisi ve dinsel sanat tarihini sergilemesi açısından başta görülmesi gereken yerler arasındadır.Buradaki gezimizi tamamladıktan sonraki durağımız Esentepe Panorama. Burada Göreme Kasabası’nın yukarıdan görünümü ve peri bacalarına ilk bakış eşliğinde fotoğraflarımızı aldıktan sonra Aziz Simon'un yaşadığı ve özellikle rahipler yada keşişler vadisi olarak bilinen Paşa Bağları’nı ziyaret ediyoruz.Burası aynı zamanda Peri Bacaları Müzesi olarakta bilinir. Sonraki durağımız Devrent Vadisi...Değişik peri bacaları şekillerinin olduğu hayal yada büyülü vadi olarak bilinen vadimizdir. Vereceğimiz fotoğraf molaları ardından Avanos ilçesine doğru hareket ediyoruz.Çok sayıda çömlek atölyesini içinde barındıran ilçede seramik yapım geleneği Hititlerden beri süregelmiştir. Burada çömlek yapımını ustasından görüyor ve dileyen misafirlerimize çömlek yapımını deneme imkanı veriyoruz. Buradaki eğlenceli zamanımızı geçirip çömlek alışverişini tamamladıktan sonra Çavuşin'e doğru hareket ediyoruz. Çavuşin Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşuna kadar Hristiyanlar tarafından kullanılan ve şuan turizme kazandırılmış bir köyümüzdür. Sonraki gezi durağımız Üç Güzeller.Ürgüp ilçemizin yakınında bulunan ve Kapadokya kartpostallarının çekildiği anne oğul ve kutsal ruhu simgeleyen peri bacalarıdır. Sonrasında Yer Gök Aşk ve Asmalı Konak dizilerinin çekildiği konakları gezerek ilk gün programımızı tamamlıyoruz.Akşam yemeği ve konaklamamızı yapmak üzere otelimize doğru hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.

Öğle Yemeği: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği ve Konaklama: Tur Ücretine Dahil. Otelde Açık Büfe Veya Set Menü Olarak Sunuluyor. (Tüm içecekler ekstra.)

3.GÜN: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Bizlere özel olarak ayarlanan 15:00 – 16:00 ve 19:00 – 20:00 arası çay ve kurabiye saatinde keyif serüvenlerine devam edebilirler.

Kahvaltı, Akşam Yemeği ve Konaklama: Tur ücretine dahil. Otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. (Tüm içecekler ekstra.)

4.GÜN: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Bizlere özel olarak ayarlanan 15:00 – 16:00 ve 19:00 – 20:00 arası çay ve kurabiye saatinde keyif serüvenlerine devam edebilirler.

Kahvaltı, Akşam Yemeği ve Konaklama: Tur ücretine dahil. Otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. (Tüm içecekler ekstra.)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
✔2 Gece Otelde Yarım Pansiyon Konaklama
✔Profesyonel Rehberlik Hizmeti

✔Kapadokya Panoramik Şehir Turu
✔Araç İçi İkramlar
✔Lüks Turizm Paket Araçlarla Ulaşım
✔Seyahat Sigortası(1618 sayılı kanuna göre)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
✔1.Gün Sabah Kahvaltısı
✔Öğle Yemekleri ve Son Gün Akşam Yemeği
✔Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
✔Kişisel Harcamalarınız

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR;

Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin iadesi mümkün değildir. Turumuz ulaşım, konaklama, rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ve paket program ile satılmaktadır.

Yukarıda belirtilen fiyatlar otellerde 2,3 veya 4 kişilik odalarda konaklama ayarlanarak planlanmıştır. Tek kişilik odalarda konaklama yapmak isteyen misafirlerimizin gecelik 80 TL fark ödemesi gerekmektedir.

Tur rehberimiz hava ve yol şartlarından dolayı programda değişiklik yapabilir.

Mevsim şartlarını düşünerek ve bölgeye göre giyininiz. İnceden kalına doğru giyinmeyi tercih etmenizi ve uygun yürüyüş ayakkabısı tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında ve tek bir çocuk için uygulanabilir. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmez.

Odalarda 3. yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

Araç içi oturma planı rezervasyon sırasına göre acenta tarafından düzenlenir. Rezervasyon esnasında koltuk talep edilmemesi rica olunur.

Tura çıkılacak olan araçlar kişi sayısına göre belirlenir.(19-30-35-46 kişilik lüx turizm paket araçlar)

Acenta yeterli katılımcı sayısına ulaşılamadığı durumlarda önceden haber vermek kaydıyla turu iptal etme hakkına sahiptir.

Kesin rezervasyonlarda tur tarihinden 30 gün önce katılımcılarımızın tur ücretinin %50’sine tekabül edecek şekilde ön ödeme yapması zorunludur.

Tüm turlarımız için kredi kartına taksit imkanı bulunmaktadır.

Rezervasyon Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.